Hüyük İlçe Belediyesi bayram tedbirlerini aldı

  • Facebook da Paylaş
  • 22-06-2017
  • 0 yorum
  • 3612 okunma

Hüyük İlçe Belediyesi, halkın Ramazan Bayramı'nı huzur içerisinde geçirebilmesi ve belediye hizmetlerinin aksamadan sürdürülmesi için gerekli tüm tedbirleri aldı. 
Belediye olarak arife günü ve bayram tatilinde belediye hizmetlerinin aksamadan sürdürülebilmesi için gerekli tüm tedbirleri aldıklarını ifade eden Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Şahin, “Bayram tatili süresince temizlik ve zabıta ekiplerimiz tam kadro olarak görev yapacak.” dedi.
Halkın bayramı huzurlu bir şekilde geçirmesi ve alışverişlerini rahat bir şekilde yapabilmesi için zabıta ekiplerinin de çalışmalarını sürdüreceğini ifade eden Başkan Şahin, zabıta ekiplerinin arife günü ve bayram süresince 08.30-23.00 saatleri arasında görevlerini sürdüreceklerini kaydetti. (Yusuf Yaşar)
Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA