Hüyük'de çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

  • Facebook da Paylaş
  • 05-10-2018
  • 0 yorum
  • 5843 okunma

Hüyük İlçe Belediyesi ekipleri, ilçe genelinde bulunan çöp konteynerlerinin pis kokmaması için çalışma başlattı.   
 
Temizlik işleri ekipleri yaptığı çalışmayla çöp konteynerlerini dezenfekte ederek, koku giderici solüsyonla temizliyor. Merkez mahallelerde konteynerlerin kokmaması için gerekli önlemlerin alındığını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Şahin, "Vatandaşlarımızdan gelen konteyner şikayetlerini dikkate alarak bu konuda çalışma yapmaları için Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüze talimat verdik. Yapılan çalışmalar sonucunda şehrimizde bulunan çöp konteynerleri önce dezenfekte ediliyor daha sonra koku giderici sıkılarak konteynerlerin kokması önleniyor. Bu çalışmamız sayesinde ilçemizi konteynerde oluşacak kokulardan ve sineklerden kurtarmış olacağız" dedi 
 
Temiz bir çevre için mücadele ettiklerini belirten Başkan Şahin, merkezde bulunan çöp konteynerinin dezenfekte edilerek koku giderici çalışmasının yapılmaya başlandığını kaydetti.
Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA