Camiler Ve Din Görevlileri Haftası Ziyaretleri

  • Facebook da Paylaş
  • 05-10-2018
  • 0 yorum
  • 5895 okunma

Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Hüyük İlçe Müftüsü Abdullah Yalman ve Din Görevlileri ile birlikte, Hüyük İlçe Kaymakam Vekili Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir ve İlçe Belediye Başkanı Mehmet Şahin'i makamında ziyaret etti.
 
İlçe Müftüsü Yalman, Cemiler ve Din Görevlileri Haftası anısına Kur'an-ı Kerim ve kitaplardan oluşan hediyeler taktim edip Camiler ve Din Görevlileri Haftası hakkında bilgi verdi.
 
İlçe Kaymakam vekili Yusuf Özdemir ve İlçe Belediye Başkanı Mehmet Şahin ziyarete gelen heyetin ve tüm Din Görevlilerinin Camiler ve Din Görevlileri Haftasını kutlayıp, teşekkür ederek gösterdikleri gayretten ve yaptıkları hizmetlerden  dolayı şükranlarını iletti.
Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA